ملاقات کردن بارداری استفاده حاملگی

ملاقات کردن: بارداری استفاده حاملگی باردار شلوار زندگی راحتی حاملگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی برابر یونان و ترکیه جهت ما بافایده خواهد بود/ کی‌روش تیم خوبی ساخته است ، علی کریمی

ملی‌پوش سپاهان اعتقاد است علی رغم غیبت عزت اللهی در دیدار نخست جام جهانی بازیکنان دیگری هستند که می توانند به خوبی جای او را پر کنند. 

بازی برابر یونان و ترکیه جهت ما بافایده خواهد بود/ کی‌روش تیم خوبی ساخته است ، علی کریمی

علی کریمی: بازی برابر یونان و ترکیه جهت ما بافایده خواهد بود/ کی روش تیم خوبی ساخته است

عبارات مهم : ترکیه

ملی پوش سپاهان اعتقاد است علی رغم غیبت عزت اللهی در دیدار نخست جام جهانی بازیکنان دیگری هستند که می توانند به خوبی جای او را پر کنند.

به گزارش ایسنا، علی کریمی، ملی پوش تیم فوتبال سپاهان در حاشیه تمرین امروز (یک شنبه) تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به برگزاری آخرین بازی لیگ در جمعه هفته گذشته بسیاری از بازیکنان به مدت یک هفته استراحت کردند. با توجه به حضور لژیونرها در هفته های نهایی لیگ های اروپایی و همچنین حضور تیم های استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا تعداد بازیکنانی که امروز در تیم ملی حاضر شدند، چهار نفر بود.

او افزود: ما امروز تمرینات خود را شروع کردیم و مطمئنا این تمرینات ۱۰۰ درصد بافایده خواهد بود و به شرایط بدنی ما کمک خواهد کرد. شرایط جهت گزینش بازیکنان جهت جام جهانی سخت است لیکن همه خوب هستند و می توانند جزو لیست باشند. کمتر از ۴۰ روز دیگر به جام جهانی باقی مانده و شرایط خوب هست. امیدواریم مردم و مسئولان نگاه خاص ای در این وقت باقی مانده داشته باشند و از ما حمایت کنند.

بازی برابر یونان و ترکیه جهت ما بافایده خواهد بود/ کی‌روش تیم خوبی ساخته است ، علی کریمی

کریمی در خصوص بازی های دوستانه تیم ملی در راه جام جهانی، گفت : به غیر از یونان، ترکیه و ازبکستان یک بازی دیگر با سوریه قرار بود برگزار شود. امیدوارم تیم برابر این حریفان کامل باشد و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. یونان و ترکیه حریفان با کیفیت اروپایی هستند که برابر آنها به میدان می رویم و ازبکستان نیز از تیم های خوب آسیا هست. به طور قطع این بازی ها می تواند ما را در راه جام جهانی کمک کند.

ملی پوش سپاهان در پاسخ به این پرسش که نگرانی هایی جهت پر کردن جای سعید عزت اللهی در میانه میدان به وسیله او در بازی نخست جام جهانی وجود دارد، بیان کرد: با در نظرگرفتن این که کارلوس کی روش تیم خوب و آماده ای ساخته فکر نمی کنم نگرانی بابت این بازی وجود داشته باشد. بازیکنان خوبی هستند که جای سعید را پر کنند. عزت اللهی نیز بازیکن خوب و کاملی است که متاسفانه در بازی اول غایب خواهد بود.

ملی‌پوش سپاهان اعتقاد است علی رغم غیبت عزت اللهی در دیدار نخست جام جهانی بازیکنان دیگری هستند که می توانند به خوبی جای او را پر کنند. 

واژه های کلیدی: ترکیه | یونان | بازیکنان | جام جهانی | علی کریمی | جام جهانی | سعید عزت اللهی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz